DKK 128,20 brutto/h

Bez języka praca w Danii przy pakowaniu perfum od zaraz dla par Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Odense
  • Opublikowany: 30 września 2019 20:55

Propozycja rozpoczęcia aktualnej od zaraz pracy w Danii dla par przy pakowaniu perfum. Ogłoszenie z Odense bez znajomości języka na stanowisku pakowacza. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 128,20 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem będzie ręczne pakowanie perfum;
  • praca w pozycji siedzącej przy taśmie lub stole – zadanie zlecane są w zależności od zapotrzebowania – wkładanie flakonów perfum do pudełek, składanie opakowań oraz naklejanie etykiet itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • chęć pracownia w systemie zmianowym;
  • samodzielność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • bezkonfliktowość;
  • mile widziane będą zgłoszenia od mobilnych par.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie pracownicze i zapoznanie z obowiązkami;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora;
  • legalną duńską umowę na pół roku;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 DKK mc;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
  • zagwarantowane podnoszenie swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: Sikker2019@execs.com z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/49/19

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-danii-od-zaraz-przy-pakowaniu-perfum-dla-par-odense/

Nr ogł.: 1605d9220af39e43

8 komentarzy aby “Bez języka praca w Danii przy pakowaniu perfum od zaraz dla par Odense”

  1. Jestem zainteresowana praca na stanowisku pakowacza perfum w Odense.
    Pracowałam na produkcji przy wyrobie drobnych części z plastiku do samochodów w systemie 3 zmianowym. Manualnie jestem osoba bardzo sprawna , maluję obrazy i wykonuję zdobienia w technice dekupaż. Mam 61 lat i jestem osobą aktywną i sprawna fizycznie.
    Mogę w każdej chwili wyjechać do Danii.
    pozdrawiam
    Tel.780105930, Elżbieta

  2. Dzień dobry jestem zainteresowana ofertą pracy na stanowisku pakowacz mam doświadczenie bo pracowałam na produkcji kosmetyków przy taśmie w firmie Avon w każdej chwili jestem gotowa do podjęcia pracy w obecnej chwili jestem w Danii proszę o kontakt 605-508-895

  3. Joanna Bujalska dn. 18 listopada 2019 @ 14:02

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowana podjęciem pracy jako pakowacz. Mam w tej branży doświadczenie. Jestem gotowa do podjęcia pracy. Proszę o kontakt pod numer
    504 843 251
    Dziękuję..

  4. Witam
    Jestem zainteresowana oferta wyjazdu w parze.
    Pozdrawiam

  5. Witam, jestem zainteresowany wraz z partnerką pracą w Danii. Mamy możliwość przyjazdu samochodem. Proszę pisać na Ukoszz9@gmail.com

  6. Witam
    Jestem zainteresowany wyjazdem
    W kazdej chwili.mam doswiadczenie w pracy na produkcji.
    Pozdrawiam
    792883010

  7. Marcin Pilarczyk dn. 13 stycznia 2020 @ 22:56

    Marcin Pilarczyk jestem obecnie w Holandii w mieście nussped pracę mogę iść od zaraz myk nr633458752

  8. Marta Dzika dn. 13 lutego 2020 @ 20:55

    Witam jestem zainteresowana wasza oferta pracy wraz z partnerem doświadczenie posiadam pracowałam 13 lat w Norwegii przy pakowaniu

Zostaw odpowiedź do Mariusz