DKK 127,40/h

Bez języka praca w Danii dla par na magazynie drogeryjnym od zaraz Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 29 grudnia 2017 06:27

Hurtownia drogeryjna z Odense zatrudni od zaraz chętnych bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie aktualnej pracy w Danii dla par na magazynie 2018.

Stanowisko: Magazynier

Miejscowość: Odense, Dania

Zarobki: 127,40 DKK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na magazynie hurtowni drogeryjnej przy zbieraniu zamówień i przygotowywaniu ich do wysyłki
  • rozładunek dostaw

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • otwartość, komunikatywność, wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • Zakwaterowanie odpłatne w kwocie 5000 DKK od pary lub 3000 od osoby miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy przesłać maila z załączeniem aktualnego CV, na adres:

ogłoszenie wygasło

wyświetleń: 2192, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 14259d8a68b04b61

2 komentarze aby “Bez języka praca w Danii dla par na magazynie drogeryjnym od zaraz Odense”

  1. Na jaki adres mailowy można wysłać aplikację?

  2. Witam jestem zainteresowany

Zostaw odpowiedź do Zainteresowany