34000 brutto/c

Bez języka praca w Czechach produkcja lamp samochodowych od zaraz Mohelnice

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mohelnice
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 lipca 2022 23:39

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Czechach dla pracowników produkcji. Zatrudnienie 2022 w Mohelnicach na produkcji lamp samochodowych bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mohelnice.

Wynagrodzenie: 34 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac montażowych przy produkcji lamp samochodowych;
  • pracownik będzie montował drobne elementy;
  • obsługa maszyn oraz urządzeń;
  • praca przy linii produkcyjnej;
  • wizualna kontrola jakości gotowych produktów;
  • pracę na 3 zmiany po 8 godzin albo na 2 zmiany po 12 godzin.

Wymagania:

  • zręczność;
  • samodzielność;
  • odpowiedzialność;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dobra zdrowie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • 25 000 CZK bonusu adaptacyjnego;
  • możliwość brania zaliczki raz w tygodniu;
  • dofinansowanie do posiłków;
  • codzienny transport do pracy z Polski;
  • możliwość korzystania z zakwaterowania;
  • 25 dni urlopu na rok;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • wsparcie polskiego team liderki na linii;
  • bezpieczne stanowisko pracy;
  • czeską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • 12 000 CZK bonusu za polecenie pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail:

weronika.menet@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 463

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-czechach-od-zaraz-produkcja-lamp-samochodowych-bez-jezyka-mohelnice/

Nr ogł.: 9762c7502ca79e3