PLN 3500-3700 netto

Bez języka praca w Czechach dla par od zaraz na produkcji oświetlenia samochodowego Mohelnice

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mohelnice
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2020 19:45

Pracodawca z Mohelnic szuka od zaraz chętnych do pracy w Czechach bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par na produkcji oświetlenia samochodowego z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mohelnice.

Wynagrodzenie: 3500 – 3700 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się składaniem elementów oświetlenia samochodowego, a także obsługiwał maszyny, przeprowadzał kontrolę jakości i dbał o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • zmotywowanie;
  • chęć podjęcia pracy na dłużej;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • zaletą będzie doświadczenie na stanowiskach produkcyjnych.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie – dla par pokoje dwuosobowe;
  • możliwość dojeżdżania do pracy z Kłodzka, Żelazna, Bystrzycy, Boboszowa oraz Międzylesia;
  • dopłatę do posiłków na stołówce firmowej;
  • czeską umowę o pracę;
  • pomoc koordynatora;
  • pracę na trzy zmiany po osiem godzin;
  • możliwość wzięcia zaliczek tygodniowych w wysokości 1000 CZK;
  • 25 dni płatnego urlopu.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 508 009 872

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-czechy-praca-od-zaraz-dla-par-przy-produkcji-oswietlenia-samochodowego-mohelnice/

Nr ogł.: 5995ea859bc1f1f5

2 komentarze aby “Bez języka praca w Czechach dla par od zaraz na produkcji oświetlenia samochodowego Mohelnice”

  1. Marek Uhrin dn. 12 maja 2020 @ 15:00

    Witam. Jestem zainteresowany waszą ofertą. Z pochodzenia jestem Słowakim mieszkajacym w Polsce. Mój nr tel. 881253662

  2. Mateusz Lisiecki dn. 27 czerwca 2020 @ 21:33

    jestem zainteresowany ofertą pracy dla pary proszę o kontakt

Zostaw odpowiedź do Mateusz Lisiecki