NOK 148,60 brutto/h

Bez języka praca Norwegia dla par przy pakowaniu czekoladek od zaraz 2020 Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 lutego 2020 20:32

Dla par aktualna od zaraz oferta pracy w Norwegii przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie 2020 w Lillehammer bez znajomości języka dla pakowaczy. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 148,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy taśmie produkcyjnej, gdzie zadaniem będzie ręczne pakowanie pralin czekoladowych do plastikowych wytłoczek;
  • przeprowadzanie dokładnej wizualnej kontroli jakości;
  • osoby, które będą bardziej zręczne, mogą zostać oddelegowane do ozdabiania czekoladek.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialne i sumienne wykonywanie zadań;
  • sprawność manualna;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • pracowitość;
  • dostępność od zaraz;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie plus atrakcyjne premie i dodatki;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy formalnościach, które dotyczą podjęcia legalnego zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 – 3000 NOK na mc od osoby;
  • możliwość rozwoju;
  • próbną norweską umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia zatrudnienia dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-dla-par-bez-jezyka-pakowanie-czekoladek-lillehammer-2020/

Nr ogł.: 3525e455415bcfba

1 odpowiedź aby “Bez języka praca Norwegia dla par przy pakowaniu czekoladek od zaraz 2020 Lillehammer”

  1. Dzień dobry. Jestem zainteresowana pracą. Proszę o kontakt +48511127125

Zostaw odpowiedź do Paulina