PLN 2800-3000 netto

Bez języka praca Czechy od zaraz przy pakowaniu artykułów higienicznych Turnov

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Turnov
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 lutego 2020 20:29

Przy pakowaniu artykułów higienicznych poszukiwane osoby bez znajomości języka do pracy w Czechach. Zatrudnienie w Turnov aktualne od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Turnov.

Wynagrodzenie: 2800 – 3000 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik na tym stanowisku będzie pakował artykuły higieniczne, układał kartony na paletach, uzupełniał worki w maszynie, a także przeprowadzał kontrolę jakości.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • doskonała organizacja pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • czeską umowę o pracę na 12 miesięcy;
  • możliwość skorzystania ze zniżek na posiłki w firmowej kantynie;
  • 20 dni płatnego urlopu;
  • opiekę koordynatora;
  • trzynaste wynagrodzenie.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy przy pakowaniu w Czechach, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz dostępny na stronie: www.workservice.pl/praca/form/pakowacz/77781620

Źródło: praca-produkcja24.pl/ogloszenia/turnov-czechy-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-art-higienicznych-od-zaraz/

Nr ogł.: 8505e455fda6e231