€ 11,84-14,84/h

Bez języka fizyczna praca w Niemczech dla par od zaraz sortowanie odzieży Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 października 2018 21:46
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sortowanie odziezy uzywanej praca 2018 5i

Rekrutacja do fizycznej pracy w Niemczech od zaraz dla par przy sortowaniu odzieży. Zakład z Lipska zatrudni osoby bez znajomości języka i doświadczenia przy podobnych zadaniach. Mamy 5 wakatów!

Stanowisko: sortowacz.

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy.

Start: od zaraz.

Wolne miejsca: 5.

Opis stanowiska:
zatrudnieni pracownicy będą zajmować się sortowaniem ubrań i innych tekstyliów przy taśmie produkcyjnej lub specjalnych stołach.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • kondycja fizyczna na dobrym poziomie;
  • brak alkoholizmu;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • dobry stan zdrowia, szczególnie brak astmy i alergii;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • przykładanie się.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie bezpłatne;
  • szkolenie wstępne;
  • zatrudnienie na 4 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • umowę na niemieckich zasadach;
  • dobre wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń elektronicznie, załączając aktualne CV, pod adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

W aplikacji prosimy podać realny termin dyspozycyjności do wyjazdu.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-dla-par-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-lipsk/

Nr ogł.: 4155bd1a84b274cd

1 odpowiedź aby “Bez języka fizyczna praca w Niemczech dla par od zaraz sortowanie odzieży Lipsk”

  1. Witami nteresuje mnie wyjazd z narzeczoną mój telefon t 504 181 865