€ 12,85 brutto/h

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz dla par na produkcji kanapek Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Brema
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 lutego 2020 21:40

Dla par ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji kanapek. Zatrudnienie w Bremen bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Brema.

Wynagrodzenie: 12,85 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8 (4 pary).

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie odpowiednie szkolenie pracownicze;
  • pracownik będzie odpowiadał za prace na różnych etapach produkcji, czyli składanie wrapów, przygotowywanie składników, a także pakowanie ich i etykietowanie.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • sumienne, solidne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • brak nałogów;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • samodzielność;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • możliwość rozwoju wewnątrz firmy;
  • próbną niemiecką umowę o pracę z możliwością jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym – dla par samodzielne pokoje;
  • strój roboczy;
  • legalne zatrudnienie;
  • środki ochronne.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę: http://bit.do/rekrutacja-leiharbeiter

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-brema-2020/

Nr ogł.: 7925e4ea43524b68

2 komentarze aby “Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz dla par na produkcji kanapek Brema”

  1. Jestem zainteresowana oferta pracy nie znam języka niemieckiego angielskiego też nie mam chęć i motywację do podjęcia pracy posiadam prawo jazdy kat.B

  2. 4 osoby chętne do pracy dosłownie od za raz

Zostaw odpowiedź do Patrycja Tabuła