PLN 3200-3600 netto

Bez języka oferta pracy w Czechach od zaraz na produkcji art. higienicznych Turnov

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Turnov
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 lipca 2020 17:53

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Czechach na produkcji artykułów higienicznych. Zatrudnienie w fabryce z Turnov bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Turnov.

Wynagrodzenie: 3200 – 3600 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się obsługiwaniem maszyn produkcyjnych, a także uzupełnieniem rolek w urządzeniu oraz wypełnianiem potrzebnej dokumentacji.

Wymagania:

  • zmotywowanie do pracy;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość otrzymania trzynastej oraz czternastej wypłaty;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • dopłatę do posiłków na firmowej stołówce;
  • czeską umowę o pracę;
  • wsparcie koordynatora;
  • pracę na trzy zmiany;
  • możliwość brania zaliczek raz w tygodniu;
  • 20 dni płatnego urlopu.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o zgłaszanie się poprzez formularz, który jest dostępny na stronie:

http:// bit.do/aplikacja-czechy

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/turnov-praca-w-czechach-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-art-higienicznych-od-zaraz-w-fabryce/

Nr ogł.: 6095f1ee036c4643

1 odpowiedź aby “Bez języka oferta pracy w Czechach od zaraz na produkcji art. higienicznych Turnov”

  1. Monika Juchner dn. 10 sierpnia 2020 @ 14:22

    Szukam pracy w Czechach