PLN 4150 brutto/mc

Bez języka oferta pracy w Czechach dla par przy pakowaniu perfum od zaraz Brno

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Brno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 października 2020 19:30

Dla par oferta pracy w Czechach bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków od zaraz w Brnie przy pakowaniu perfum. Bezpłatne zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Brno.

Wynagrodzenie: 4150 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie produktów do transportu;
  • pracownik będzie pakował kosmetyki na linii produkcyjnej;
  • realizacja zamówień magazynowych;
  • praca stojąca w systemie zmianowym po 8 godzin dziennie.

Wymagania:

  • punktualność;
  • odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zdolność do wykonywania pracy w pozycji stojącej.

Oferujemy:

  • możliwość wzięcia nadgodzin oraz pracy w weekendy;
  • pracę do końca 2020 roku z możliwością przejścia potem do innych pracodawców;
  • przeciętne wynagrodzenie bez nadgodzin to 3250 PLN netto na mc, a z nadgodzinami (+32 godziny w miesiącu) to 3700 PLN netto na mc (4730 PLN brutto na mc);
  • lekką pracę;
  • zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę;
  • pełny etat;
  • przeszkolenie;
  • 80 000 CZK za trzy miesiące pracy;
  • pracę także dla par;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bony żywnościowe;
  • bezpłatny transport do pracy;
  • darmowy dojazd z Katowic do Czech;
  • wsparcie koordynatora, a także pomoc tłumacza na miejscu.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail: Michal.Kowalczyk@manuvia.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 536 709 801

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-czechach-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-kosmetykow-brno/

Nr ogł.: 5185f96f073888d4