€ 2000 brutto mc

Bez języka od zaraz praca Niemcy na magazynie z napojami Essen 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Essen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 marca 2019 03:12

Na magazynie hurtowni z napojami poszukiwane osoby do pracy w Niemczech. Oferta dla Polaków bez znajomości języka z możliwością podjęcia zatrudnienia od zaraz w Essen. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 2000 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień, pakowanie produktów i ich wysyłka;
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego;
  • dbanie o czystość;
  • obsługiwanie wózka paletowego oraz skanera ręcznego.

Wymagania:

  • sumienność, rzetelność, terminowość;
  • staranne wypełnianie swoich obowiązków;
  • jeśli zajdzie konieczność, to gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech;
  • dopłata do dań w barze pracowniczym na terenie zakładu pracy;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie przez pracodawcę w cenie 250 Eur;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie koordynatora Polaka.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

neuearbeit@berlin.com

z dopiskiem: Niemcy praca na magazynie z napojami, Essen/03/2019.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-napojami-essen/

Nr ogł.: 4305c93abe3613db