PLN 4300-5300 na mc

Bez języka na produkcji lamp samochodowych dam pracę w Czechach od zaraz Nowy Jiczyn

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Nowy Jiczyn
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2021 19:33

Dla pracowników produkcji do podjęcia praca w Czechach bez znajomości języka. Zatrudnienie w Nowym Jiczynie od zaraz dla Polaków na produkcji lamp samochodowych. Pracodawca zapewnia codzienny bezpłatny dojazd.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nowy Jiczyn.

Wynagrodzenie: 4300 – 5300 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji lamp samochodowych;
  • zadaniem będzie wykonywanie prostych prac montażowych;
  • obsługa maszyn;
  • praca w tempie;
  • praca na trzy zmiany.

Wymagania:

  • zręczność manualna;
  • dobre zdrowie;
  • punktualność;
  • odpowiedzialność;
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy + dodatki;
  • możliwość brania zaliczki raz w tygodniu;
  • opcję brania nadgodzin;
  • dofinansowanie do wyżywienia w firmowej stołówce;
  • bezpłatny dojazd d/z pracy – Jastrzębie, Wodzisław, Gorzyce, Chałupki, Cieszyn;
  • 25 dni urlopu;
  • czyste i nowoczesne miejsce pracy;
  • czeską umowę o pracę oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • pomoc koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: Michal.Kowalczyk@manuvia.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 665 777 451

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-czechy-od-zaraz-na-produkcji-lamp-samochodowych-bez-jezyka-w-nowym-jiczynie/

Nr ogł.: 371608809bb50606