€ 2300-2700 mc

Bez języka na produkcji detergentów dla par praca w Niemczech od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2020 19:05

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii dla par na produkcji detergentów z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2300 – 2700 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie dbanie o ciągłość produkcyjną, przeprowadzanie kontroli napełniania butelek danym detergentem, a także obsługa maszyn produkcyjnych itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • samodzielność;
  • zaangażowane, solidne i odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziane będzie doświadczenie na ;podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc przy formalnościach;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby albo 500 € na mc od pary;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

CV w j. niemieckim lub polskim można wysyłać na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2020

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-produkcja-detergentow-od-zaraz-koln/

Nr ogł.: 4875f3fbbe8542f2