DKK 125 brutto/h

Bez języka fizyczna praca w Danii przy sortowaniu owoców od zaraz Aarhus 2020

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Aarhus
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 marca 2020 18:11

Możliwość podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Danii bez znajomości języka. Zatrudnienie dla pracowników fizycznych w Aarhus przy sortowaniu owoców z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Aarhus.

Wynagrodzenie: 125 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy ręcznym myciu, sortowaniu oraz pakowaniu owoców;
  • praca przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • samodzielność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • energiczność;
  • niezawodne wykonywanie zadań;
  • dobra sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • wsparcie przy tłumaczeniu dokumentów oraz przy sprawach urzędowych;
  • pomoc przy sprawach organizacyjnych;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • możliwość rozwoju;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • duńską umowę na czas określony z możliwością jej przedłużenia;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV z aktualnymi danymi należy przesłać na adres e-mail: sikker@post-online.dk z tytułem wiadomości wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/15/20

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-danii-bez-jezyka-przy-sortowaniu-owocow-od-zaraz-aarhus-2020/

Nr ogł.: 6525e7399a20dc66

1 odpowiedź aby “Bez języka fizyczna praca w Danii przy sortowaniu owoców od zaraz Aarhus 2020”

  1. Grzesiek dn. 12 lipca 2020 @ 19:52

    Bez języka fizyczna praca w Danii przy sortowaniu owoców od zaraz Aarhus 2020 aktualne proszę o kontakt tel 693982874