€ 2850 brutto/mc

Bez języka fizyczna praca Niemcy rozładunek kontenerów od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2023 21:39

Do podjęcia aktualna od zaraz fizyczna praca w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka przy rozładunku i załadunku kontenerów. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewniał pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2850 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • rozładowywanie kontenerów;
  • sortowanie towarów;
  • pracownik będzie przygotowywał towary do transportu;
  • współpraca z zespołem.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy na nocnej zmianie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • sumienne i zaangażowane realizowanie swoich obowiązków;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy o charakterze fizycznym;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy w grupie.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • legalne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • stabilną pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacja:

CV w języku polskim i niemieckim prosimy wysyłać na adres e-mail:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: Logistyka Berlin 2023, imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-rozladunek-kontenerow-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

Nr ogł.: 4426478e746a0814