€ 13,55 brutto/h

Bez języka fizyczna praca Niemcy przy sortowaniu odzieży od zaraz Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Cottbus
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 grudnia 2022 19:09

Dla dyspozycyjnych Polaków aktualna od zaraz fizyczna praca w Niemczech. Zatrudnienie w Cottbus bez znajomości języka niemieckiego przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Cottbus.

Wynagrodzenie: 13,55 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • manualne sortowanie odzieży i akcesoriów używanych;
  • praca w szybkim tempie zgodnie z zasadami BHP.

Wymagania:

  • brak nałogów;
  • dostępność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • wydajność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • punktualność;
  • energiczność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • dwie premie na święta i wakacje oraz premie uznaniowe;
  • paczki świąteczne;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • dodatek na pokrycie kosztów kursu języka niemieckiego;
  • różne szkolenia;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę na pełny etat.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Sortowanie odzieży używanej, Cottbus

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-sortowanie-odziezy-uzywanej-bez-jezyka-w-cottbus/

Nr ogł.: 81563add11cd5cf3