€ 13,50 brutto/h

Bez języka dla par praca Niemcy na magazynie z AGD od zaraz Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 czerwca 2019 19:54

Interesująca oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie sprzętu AGD aktualna od zaraz. Zatrudnienie 2019 dla par w Berlinie z darmowym zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie zamówień, pakowanie towarów, wysyłanie ich, a także przyjmowanie i rozładowywanie dostaw, dbanie o czystość, aktualizowanie danych w systemie itp.

Wymagania:

  • mile widziane osoby z własnym samochodem;
  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym;
  • podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • legalną, niemiecką umowę.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

arbeitbeiuns@fastmail.de z podaniem numeru referencyjnego: ma/b/06/19.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-na-magazynie-agd-berlin/

Nr ogł.: 3585cf94330338cb

3 komentarze aby “Bez języka dla par praca Niemcy na magazynie z AGD od zaraz Berlin 2019”

  1. Witam. Wysłałam maila do państwa w sprawie pracy. Jesteśmy z chłopakiem zainteresowani pracą od zaraz.

  2. Mateusz i Małgorzata dn. 15 lipca 2019 @ 17:59

    Witam jesteśmy zainteresowani proszę o kontakt

  3. Zgłoszenie do pracy: ma/b/06/19

    Witam serdecznie!

    W odpowiedzi na państwa ogłoszenie:

    Wraz z mężem zgłaszamy chęć podjęcia współpracy i prosimy o dalsze instrukcje.

    Pozdrawiam Monika Kuta

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zostaw odpowiedź do Monika