€ 10,61 - 10,93

Bez języka dla par dam pracę w Holandii na magazynie z odzieżą i kosmetykami od zaraz Venray

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Venray
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 września 2021 19:17

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Venray dla par na magazynie z odzieżą i kosmetykami. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Venray.

Wynagrodzenie: 10,61 – 10,93 € brutto na godz. w zależności od przydzielonego magazynu dla osób powyżej 21 lat.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań na magazynie z różnymi produktami, np. kosmetykami, odzieżą, produktami chemicznymi oraz żywnością;
  • kompletowanie zamówień, pakowanie ich, etykietowanie;
  • zadaniem będzie opieczętowywanie towarów oraz przepakowywanie zwrotów i przygotowywanie produktów do wysłania;
  • wykonywanie prac magazynowych, logistycznych oraz porządkowych.

Wymagania:

  • elastyczność;
  • zmotywowanie i chęci do pracy w systemie zmianowym – głównie 3 zmiany;
  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • możliwość pracy w weekendy oraz w nadgodzinach.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • dostęp do pakietu socjalnego;
  • rozwój zawodowy;
  • podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • zdobycie doświadczenia;
  • miłą atmosferę w pracy;
  • zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • podczas oddelegowania do innych prac stawka nie będzie niższa niż 9,82 € brutto/h.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę: https://tnsgroup.pl/praca-na-magazynie-w-venray/

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-bez-znajomosci-jezyka-praca-w-holandii-od-zaraz-magazyn-z-kosmetykami-odzieza-venray/

Nr ogł.: 310614c8d4cbb3a1