SEK 134,80 brutto/h

Bez języka dam pracę w Szwecji od zaraz pakowanie mrożonek Lund 2021

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Lund
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2021 19:10

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Szwecji na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Lund dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu mrożonek. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lund.

Wynagrodzenie: 134,80 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta, ale powtarzalna praca przy taśmie produkcyjnej;
  • praca odbywa się w warunkach chłodniczych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie mrożonek, a także obsługa i konserwacja maszyn;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dostępność na 6 miesięcy;
  • chęć pracy w warunkach chłodniczych;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na pół roku;
  • pełny wymiar godzin;
  • szwedzką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • zakwaterowanie w pensjonacie w cenie 3000 SEK na mc od osoby – 4 km od fabryki (brak zapewnionego transportu do pracy oraz na zakupy);
  • odzież służbową.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

CV oraz LM z aktualnymi danymi należy wysłać na adres e-mail: Arbetsmedlet@fastmail.se z dopiskiem: Pakowanie mrożonek, 2021

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/pakowanie-mrozonek-praca-w-szwecji-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-lund-2021/

Nr ogł.: 637607859d5e332c