€ 12,50/h

Bez języka dam pracę w Niemczech dla par 2018 na produkcji rowerów od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Essen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy
  • Opublikowany: 22 grudnia 2017 05:50

Zatrudnimy od stycznia 2018 na produkcję przy montażu rowerów w fabryce z Essen. Od zaraz oferta pracy w Niemczech skierowana do par bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji w fabryce rowerowej

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: zapisy już trwają! Praca od stycznia 2018

Obowiązki:

  • manualna praca na stanowisku produkcyjnym przy montażu komponentów rowerowych

Oczekiwania:

  • zręczność
  • punktualność
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • prawo jazdy kat.B oraz własny samochód na wyjazd

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie 200 euro miesięcznie
  • wdrożenie w obowiązki
  • pracę na dłużej

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres podany poniżej:

Wszystkie miejsca obsadzone – ogłoszenie wygasło!

Nr ogł.: 9325a2d2f088ffce

2 komentarze aby “Bez języka dam pracę w Niemczech dla par 2018 na produkcji rowerów od zaraz Essen”

  1. witam jestem zainteresowany ofertom pracy przy produkcji rowerów muwie w języku niemieckim i mam doświatczenie na produkcji prosze o kontakt 723919625

  2. Szanowna firmo Nazywam się Paweł mam 45 lat Jestem gotowy na podjęcie pracy o podobnym profilu , W tej chwili jestem osobą bezrobotną zawód cholewkarz 25 lat pracy chcący zmienić zawód gotowy na podjęcie każdej pracy szczególnie za granicą może być też w charakterze : pakowanie prace fizyczne , Posiadam doświadczenie przy montażu rowerów 2 lata w firmie 8 lat naprawiam rowery prywatnie składam od podstaw oraz przerabiam poszukuję stałej pracy od zaraz mogę wyjechać w ciągu paru dni posiadam sofi nr i zangażowanie do pracydobry stan zdrowia dyspozycyjność zawodową . Pragnę podjąć pracę w pełnym wymiarze godzin od zaraz jeśli jest to tylko możliwe . Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury i jak najszybszą pomoc w znalezieniu pracy .

    Z poważaniem; Jałowiecki Paweł

    tel 668056480

    W nawiązaniu do ogłoszenia rekrutacyjnego zamieszczonego w portalu GoWork.pl przesyłam dokumenty aplikacyjne i tym samym zgłaszam chęć udziału w procesie rekrutacji.

    Z poważaniem
    Paweł Jałowiecki

Zostaw odpowiedź do Paweł