ISK 23000/mc

Bez języka dam pracę w Islandii od zaraz przy pakowaniu słodyczy Kópavogur 2018

  • Kraj: Irlandia
  • Miasto lub Region: Kópavogur
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2017 05:24

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Kópavogur dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Islandii z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Miasto: Kópavogur, Islandia

Zarobki: 23,000 ISK miesięcznie brutto

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie przy pakowaniu słodyczy w firmie zajmującej się konfekcjonowaniem
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • zręczność
  • możliwość pilnego wyjazdu i podjęcia pracy w Islandii
  • zdolność do pracy w zespole
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • brak nałogów
  • przestrzeganie zasad BHP do pracy z żywnością
  • energiczność i zaangażowanie

Zapewniamy:

  • ciekawe wyzwania
  • opiekę koordynatora polskojęzycznego na miejscu
  • legalne zatrudnienie
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie CV orz LM na adres:

ogłoszenie@wygasło

wyświetleń: 2223, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 778598ecd5e69487

1 odpowiedź aby “Bez języka dam pracę w Islandii od zaraz przy pakowaniu słodyczy Kópavogur 2018”

  1. szukam pracy dn. 18 grudnia 2017 @ 18:50

    Witam,jestem zainteresowana wraz z chłopakiem ofertą pracy,proszę o kontakt mailowy,pozdrawiam