€ 3,600.00

Bez języka dam pracę w Islandii od zaraz na magazynie hurtowni spożywczej, Keflavík

  • Kraj: Islandia
  • Miasto lub Region: Keflavík
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 5 listopada 2018 03:14
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
zbieranie-zamowien-komisjoner-hurtownia-spozywcza

Hurtownia żywności z Keflavíku poszukuje od zaraz komisjonerów do pracy w Islandii. Zatrudnienie 2018 bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu. Mile widziane osoby znające język angielski i z doświadczeniem.

Stanowisko: magazynier

Liczba miejsc: 2

Start: od zaraz

Umowa: minimum 6 miesięcy

Wynagrodzenie: 3600 euro miesięcznie brutto

Zadania:

Fizyczna praca przy kompletowaniu zamówień z pomocą skanera ręcznego oraz wózka paletowego ze wspomaganiem elektrycznym.

Wymagania:

– doświadczenie na magazynie minimum rok

– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

– dyspozycyjność na minimum 6 miesięcy

– mile widziane osoby mające wcześniej styczność z oprogramowaniem SAP

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz premie uzależnione od wydajności

– bezpłatne zakwaterowanie na miejscu na cały okres kontraktu

– pomoc na miejscu związana ze wszystkimi sprawami formalnymi

– możliwość otrzymania stałej umowy po zakończeniu kontraktu

Aplikacja przez stronę: praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-islandia-praca-na-magazynie-2018/

wyświetleń: 7891, dzisiaj: 3

Nr ogł.: 2395be0f8fadec16

19 komentarzy aby “Bez języka dam pracę w Islandii od zaraz na magazynie hurtowni spożywczej, Keflavík”

  1. Witam

    Jestem zainteresowany ofertą pracy prosiłbym o kontakt telefoniczny bądź mailowy.
    Posiadam doświadczenie pracy na magazynie, posługuję się językiem angielskim komunikatywnie, jestem wolny od nałogów tytoniowych i alkoholowych.

    nr tel. 733-765-635 email: miloszkoziak60297@gmail.com

  2. Witam, również zainteresowany. Proszę o kontakt 697 858 306 lub na numer Islandzki 784 0746.

  3. Witam, również jestem zainteresowany. Proszę o kontakt 697 858 306 lub 7840746.

  4. Dzień dobry,
    Jeśli oferta jest nadal aktualna poproszę o kontakt na nr 796818060. Razem z chłopakiem posiadamy doświadczenie jako order picker i znamy angielski. Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz.
    Pozdrawiam
    M.Sowa

  5. Dzień dobry,

    Proszę o kontakt w sprawie oferty pracy.

    Pozdrawiam

  6. Witam, mieszkam w Keflaviku, mam kennitala i stale zakwaterowanie. Mogę zacząć od zaraz.

  7. Witam, mieszkam w Keflaviku, mam zakwaterowanie i kennitala, mogę zacząć od razu. Proszę o kontakt

  8. Witam, mieszkam w Keflaviku, mam kennitala i stale zakwaterowanie. Mogę zacząć od zaraz.
    Tel 766 45 14

  9. Można prosić o jakiś kontakt w sprawie pracy? 533 866 314. Aktualnie przebywam na Islandii

  10. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy. Przebywam aktualnie w keflaviku, spełniam wymagania oraz rozmawiam w języku Angielskim w stopniu komunikatywnym. Proszę o kontakt mailowy.

  11. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy mogę zacząć od zaraz. Jestem na Islandii i mam własne zakwaterowanie proszę o kontakt 7664218

  12. jestem zainteresowany tą pracą od zaraz proszę o kontakt na nr +48 534 848 995

  13. Dzień dobry,
    czy Państwa oferta jest wciąż aktualna?
    Jestem zainteresowany pracą na magazynie w hurtowni spożywczej, Keflavík, Islandia.
    Mój telefon: +48 735 977 982.

    Pozdrawiam

  14. Bienkowski Piotr dn. 1 grudnia 2018 @ 11:47

    Witam, jestem zainteresowany owa pozycja gdyż wykonywałem już wcześniej prace na innych stanowiskach na Islandii i Norwegii. Prosił bym o kontakt 48603650818. Również znam języki Norweski, Szwedzki i Islandzki

    Również posiadam Islandzki Kennital 1905854259
    Norweski tez 590585 25574

  15. Tomasz Kobierski dn. 17 grudnia 2018 @ 18:17

    Witam prosze o kontakt w sprawie oferty pracy w Islandii 570830613

  16. Witam, jestem zainteresowana propozycją pracy. Mam doświadczenie jako order picker zarówno z wózkiem ręcznym jak i widłowym elektrycznym. Znam angielski w stopniu komunikatywnym. Jestem dyspozycyjna.
    Jeśli oferta jest nadal aktualna proszę o kontakt 0048 512 429 441

  17. Jasne, haha pickowanie za 3500 ojro ludzie alez wy jestescie k*** naiwni! podajcie jeszcze adresy domowe hahaa!

  18. Patryk Sepetowski dn. 11 lutego 2020 @ 14:15

    Dzień dobry,

    jestem zainteresowany ofertą,

    Mam pół roku doświadczenia, pracowałem w Holandii na magazynie oraz jestem w stanie sam nauczyć się programu SAP.

    Bardzo proszę o kontakt mailowy: patryk.sepetowski3417@gmail.com, ponieważ link do strony gdzie można składać aplikację nie działa dołączam nr tel 7785860.

    Pozdrawiam

  19. Marta Marczuk dn. 20 marca 2020 @ 14:44

    Witam.Jestem zainteresowana ofertą pracy.Jestem na Islandii.

Zostaw odpowiedź do Erwin