€ 11,27 brutto/h

Bez języka dam pracę w Holandii w Dronten od zaraz pakowanie posiłków 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Dronten
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2019 03:56

Z Dronten ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii od zaraz jako pakowacz przy pakowaniu posiłków. Oferta 2019 bez znajomości języka niderlandzkiego, ale wymagany komunikatywny angielski. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz posiłków.

Lokalizacja: Dronten.

Wynagrodzenie: 11,27 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wkładanie do pudełek przygotowanych produktów wegetariańskich;
  • foliowanie, pakowanie, a następnie przygotowywanie kartonów do wysyłki;
  • wykonywanie innych prac, które zostały zlecone przez pracodawcę.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • dodatkowym atutem będzie możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • dokładność w wykonywaniu zadań;
  • otwartość i energiczność;
  • szybkie zdobywanie nowej wiedzy i uczenie się.

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane co tydzień na konto;
  • dodatki za pracę na zmiany;
  • pomoc w załatwieniu formalności i zorganizowaniu wyjazdu;
  • rzetelny pracodawca;
  • dodatek urlopowy i wakacyjny;
  • pomoc na miejscu polskiego koordynatora;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie;
  • wyrobienie holenderskiego numeru BSN.

Aplikacja:

Aplikacje można składać w jednym z oddziałów agencji;

Lublin
ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz
ul. Gdańska 63
T: 603 567 915
bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce
ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

Źrodło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-holandii-pakowanie-posilkow-od-zaraz-w-dronten/

Nr ogł.: 3865c43415f61b65

1 odpowiedź aby “Bez języka dam pracę w Holandii w Dronten od zaraz pakowanie posiłków 2019”

  1. Krzysztof dn. 28 sierpnia 2019 @ 16:22

    Witam jesteśmy zainteresowani z żoną jeśli oferta jest ważna?? Proszę zaznaczyć żonie Język Angielski w stopniu podstawowym a ten Niemiecki wykreślić całkowicie bo kobiecina się pomyliła jak pisała nam CV po Holendersku. Uczymy się szybko bo lubimy sobie ułatwiać pracę i tak samo jest ze współpraca z ludźmi 🙂 nie ma z nami problemów praca na zmiany tez nie jest problemem dla nas a jak są dobrze płatne nadgodziny to jeszcze lepiej i ważne by firma była Uczciwa czyli pieniądze na czas , Wakacyjne, i Urlop. Czy firma dopłaca do paliwa za km?? Jesteśmy w Holandii mieszkamy dokładnie w Lelystad ,Mamy swoje prywatne auto, zubezpieczenie i BNS,