€ 9,33 brutto/h

Bez języka dam pracę w Holandii na produkcji jogurtów od zaraz Schimmert

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Schimmert
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 lutego 2019 21:34

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii na produkcji jogurtów typu greckiego. Zatrudnienie możliwe od zaraz i bez znajomości języka. Do tego pracodawca z Schimmert zapewnia wysokie wynagrodzenie oraz bardzo dobre warunki umowy.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Schimmert.

Wynagrodzenie: 9,33 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji jogurtów typu greckiego;
  • podczas produkcji wykorzystywane są maszyny i do obowiązków będzie należała ich obsługa;
  • etykietowanie i pakowanie gotowych produktów;
  • obsługa wózka widłowego przez osoby z uprawnieniami.

Wymagania:

  • pracodawca nie wymaga języka niderlandzkiego, ale konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego albo niemieckiego;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • możliwość podjęcia stałej współpracy.

Oferujemy:

  • polską umowę o pracę tymczasową;
  • wypłacane terminowo wynagrodzenie;
  • wsparcie w załatwieniu transportu do oraz z pracy na terenie kraju;
  • opieka polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: rekrutacja@contrain.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-bez-znajomosci-jezyka-na-linii-produkcyjnej-jogurtow-typu-greckiego-od-zaraz-schimmert/

Nr ogł.: 1225c5869c8f2370