DKK 145 brutto/h

Bez języka dam pracę w Danii na produkcji detergentów od zaraz Aalborg 2020

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Aalborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2020 00:21

Fabryka z Aalborg szuka chętnych bez znajomości języka do pracy w Danii na produkcji detergentów. Zatrudnienie 2020 od zaraz dla pracowników produkcji z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Aalborg.

Wynagrodzenie: 145 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na różnych etapach produkcji, co będzie zależało od zapotrzebowania, np. kontrolowanie jakości, ustawianie maszyn produkcyjnych, pakowanie oraz wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • nie jest wymagany j. holenderski, ale konieczny jest komunikatywny j. angielski;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 3500 DKK na mc w pokoju dwuosobowym albo miejsce w samodzielnej kawalerce w cenie 7000 DKK na mc;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • zatrudnienie na pół roku;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • wsparcie w zapoznaniu się z obowiązkami.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi prosimy wysłać na adres: Sikker2019@execs.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr re.: skr/05/20

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-dania-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-fabryka-w-aalborg/

Nr ogł.: 9625e2af0ae839dc

5 komentarzy aby “Bez języka dam pracę w Danii na produkcji detergentów od zaraz Aalborg 2020”

  1. Jestem zainteresowana oferta i mogę od zaraz rozpocząć pracę .
    Proszę o kontakt .
    Pozdrawiam serdecznie

    P.S.
    Wysyłając swoje CV na adres mailowy otrzymuje informację, że jest problem z dostarczeniem wiadomości.

  2. Mateusz dn. 6 lutego 2020 @ 11:07

    Dwóch pracowników z doswiadczeniem pracy na taśmie produkcyjej gotowych podjąc prace od zaraz, prosze o kontakt, pozdrawiam

  3. Proszę o kontakt , Jestem zainteresowana wraz z partnerem

  4. Justyna dn. 15 marca 2020 @ 20:22

    jestem zainteresowana ofertą 665542828

  5. Robert Ciach dn. 3 lipca 2020 @ 15:33

    Mieszam w Alborg jestem zainteresowany tą ofertą pracy +4591809937

Zostaw odpowiedź do Robert Ciach