PLN 4840 na mc

Bez języka dam pracę w Czechach od zaraz dla par produkcja lamp samochodowych Mohelnice

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mohelnice
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 października 2020 17:00

Zatrudnienie w Mohelnicach dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Czechach dla par na produkcji przy montażu lamp samochodowych. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mohelnice.

Wynagrodzenie: 4840 PLN na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się montowaniem świateł – wkręcał śrubki, zakładał okablowanie itp.;
  • kontrolowanie jakości wyrobów;
  • czasami pracownik będzie wykonywał prace przy maszynie – będzie to podawanie albo odbieranie produktu.

Wymagania:

  • przejście testów manualnych oraz matematyczno-logicznych;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • dobre zdrowie;
  • zręczność;
  • doskonała organizacja pracy;
  • punktualność;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • 1600 PLN na rękę, a jest to bonus za rozpoczęcie pracy;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat;
  • pracę na roku;
  • wynagrodzenie netto 3500 PLN na mc;
  • możliwość kupienia każdego dnia ciepłego obiadu w cenie około 5,40 PLN za posiłek;
  • zakwaterowanie dla par w pokojach dwuosobowych albo w pokojach trzyosobowych dla singli, gdzie jest dostęp do TV oraz Internetu;
  • docelowo stałe zatrudnienie;
  • wraz ze stażem pracy będzie możliwość wzrostu wynagrodzenia;
  • możliwość wzięcia zaliczki po przepracowaniu tygodnia;
  • pomoc przy formalnościach;
  • możliwość przejścia pod firmę.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: aleksandra.pilka@workservice.cz

Można również zgłaszać się pod numerem telefonu: 601 311 219 (na początku należy wpisać +420, zamiast +48).

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-czechy-w-mohelnicach-bez-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-przy-montazu-lamp-samochodowych/

Nr ogł.: 1755f846e5549e4b