£ 9,25 brutto/h

Bez języka dam pracę w Anglii od zaraz na magazynier sprzętu RTV Brighton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Brighton
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 września 2019 02:02

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii na magazynie hurtowni sprzętu RTV. Zatrudnienie w Brighton dla magazynierów bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Brighton.

Wynagrodzenie: 9,25 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • komisjonowanie sprzętu elektronicznego, np. telewizory, konsole przy użyciu ręcznego skanera oraz wózka paletowego – ręcznego z elektrycznym wspomaganiem;
  • zamówienia zbierane są na potrzeby sklepów detalicznych.

Wymagania:

  • dostępność na najbliższe 4 mc albo dłużej;
  • zaletą będzie znajomość języka oraz posiadanie doświadczenia;
  • brak problemów z prawem oraz z piciem i innymi używkami;
  • szybkie tempo pracy;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 50 GBP na tydzień;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • dla najlepszych pracowników po zakończeniu kontraktu możliwość przedłużenia umowy na stałe.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres:

greatjob2019@fastmail.uk z tytułem „RTV Brighton 09.2019”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-bez-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-na-magazynie-sprzetu-rtv-w-brighton/

Nr ogł.: 6785d7bbe4142310