CZK od 11 000

Bez języka Czechy praca pakowaniu owoców i warzyw od zaraz Praga 2020

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Praga
  • Zakwaterowanie: Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 stycznia 2020 17:20

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach przy pakowaniu i sortowaniu owoców lub warzyw. Zatrudnienie w Pradze 2020 bez znajomości języka dla Polaków. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Praga.

Wynagrodzenie: od 11 000 do 17 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac pomocniczych przy pakowaniu i sortowaniu owoców oraz warzyw;
  • składanie kartonów, a także przenoszenie przedmiotów o wadze do 15 kg;
  • praca w niskich temperaturach.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • 40 godzin pracy w tygodniu;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • stabilną i legalną pracę.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy w Czechach przy pakowaniu owoców i warzyw, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz:

htttp://bit.do/czechy-pakoowanie

Źródło: praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-czechach-bez-jezyka-przy-pakowaniu-i-sortowaniu-owcow-lub-warzyw-praga-2020/

Nr ogł.: 3085e15e49c07614

3 komentarze aby “Bez języka Czechy praca pakowaniu owoców i warzyw od zaraz Praga 2020”

  1. Witam był bym zainteresowany pracą.

  2. Witam czy nadal aktualne?

  3. Witam czy nadal aktualne?
    Jeśli tak to jestem zainwestowany państwa ofertą

Zostaw odpowiedź do Kamil