CZK od 11 000

Bez języka Czechy praca pakowaniu owoców i warzyw od zaraz Praga 2020

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Praga
  • Zakwaterowanie: Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 stycznia 2020 17:20

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach przy pakowaniu i sortowaniu owoców lub warzyw. Zatrudnienie w Pradze 2020 bez znajomości języka dla Polaków. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Praga.

Wynagrodzenie: od 11 000 do 17 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac pomocniczych przy pakowaniu i sortowaniu owoców oraz warzyw;
  • składanie kartonów, a także przenoszenie przedmiotów o wadze do 15 kg;
  • praca w niskich temperaturach.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • 40 godzin pracy w tygodniu;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • stabilną i legalną pracę.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy w Czechach przy pakowaniu owoców i warzyw, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz:

htttp://bit.do/czechy-pakoowanie

Źródło: praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-czechach-bez-jezyka-przy-pakowaniu-i-sortowaniu-owcow-lub-warzyw-praga-2020/

Nr ogł.: 3085e15e49c07614

3 komentarze aby “Bez języka Czechy praca pakowaniu owoców i warzyw od zaraz Praga 2020”

  1. Witam był bym zainteresowany pracą.

  2. Witam czy nadal aktualne?

  3. Witam czy nadal aktualne?
    Jeśli tak to jestem zainwestowany państwa ofertą