£ 9,25 brutto/h

Bez języka Anglia praca na magazynie z zabawkami od zaraz 2019 Liverpool

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Liverpool
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 27 stycznia 2019 18:06

Legalna oferta pracy w Anglii na magazynie z zabawkami dla Polaków bez języka. Ogłoszenie 2019 z Liverpoolu aktualne od zaraz. Pracodawca wymaga doświadczenia i zapewnia zakwaterowanie odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Liverpool.

Wynagrodzenie: 9,25 GBP brutto/h + premia 400 GBP na koniec kontraktu.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • rozładowywanie towaru na magazynie;
  • zbieranie, a potem kompletowanie zamówienia dla danego klienta;
  • aktualizowanie stanów magazynowych w systemie na komputerze;
  • pakowanie towarów do wysyłki, a także wydawanie ich kurierom;
  • liczenie produktów na magazynie;
  • dbanie o porządek.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie;
  • umiejętność szybkiego i sprawnego liczenia oraz logiczne myślenie;
  • możliwość pracowania indywidualnie, jak i w grupie;
  • niewchodzenie w konflikty ze współpracownikami;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziane będą uprawnienia na wózki jezdniowe, a także znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie do końca czerwca 2019 za pośrednictwem agencji;
  • brak opłat za rekrutację;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 55 GBP tygodniowo (potrącane z wypłaty) w odległości 3 km od miejsca pracy;
  • pomoc na miejscu w sprawach formalnych i mieszkaniowych;
  • możliwość wzięcia zaliczki po przyjeździe do Anglii;
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień.

Aplikacja:

CV w języku angielskim należy przesłać na adres: cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem: hurtownia zabawek Liverpool 2019 oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-anglia-praca-na-magazynie-z-zabawkami-bez-jezyka-w-liverpool-uk/

Nr ogł.: 3635c4daed6ec6e5