£ 9,20 brutto/h

Bez języka Anglia praca dla par na produkcji kanapek od zaraz Bristol UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Bristol
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Książeczka Sanepidu
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2020 19:46

Dla par aktualna od zaraz praca w Anglii na produkcji kanapek. Zatrudnienie w zakładzie z Bristolu bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bristol.

Wynagrodzenie: 9,20 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca siedząca przy taśmie produkcyjnej;
  • zadaniem pracownika będzie składanie kanapek (sandwichy) na podstawie instrukcji;
  • obowiązki wykonuje się z przestrzeganiem najwyższych norm BHP.

Wymagania:

  • aktualne badania z Sanepidu;
  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji spożywczej albo w gastronomii;
  • mile widziana znajomość j. angielskiego;
  • brak uzależnień;
  • chęć wzięcia nadgodzin, jeżeli zajdzie taka konieczność.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z dostępem do Internetu oraz łazienką;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora;
  • przestrzeganie norm bezpieczeństwa, czyli rękawiczki, czepek, fartuch, dezynfekowanie rąk;
  • legalną pracę;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • wypłatę zawsze na czas na konto pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: greatjob2020@fastmail.uk z tytułem „Kanapki Bristol 2020”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-anglia-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-bristol-2020/

Nr ogł.: 8875ea84897666b7