£ 9,20 brutto/h

Anglia praca od zaraz dla par bez znajomości języka na produkcji czekolady Luton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Luton
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 lutego 2019 19:54

Dla par aktualna od zaraz oferta pracy w Anglii na produkcji czekolady. Ogłoszenie z Luton UK bez znajomości języka oraz z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę i atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Luton.

Wynagrodzenie: 9,20 GBP brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadania są przydzielane na bieżąco w zależności od aktualnego zapotrzebowania, np. praca przy taśmie albo przygotowywanie nadzienia czy też pakowanie.

Wymagania:

  • miel widziana będzie, nawet podstawowa, znajomość języka angielskiego;
  • dużym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy przy produkcji spożywczej;
  • nie wchodzenie w konflikty, otwartość;
  • bez nałogów (całkowity zakaz palenia na zakładzie);
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • umowę próbną na 3 miesiące z możliwością podjęcia zatrudnienia na stałe;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie dla pracowników;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie oddalone o ok. 4 km od miejsca zatrudnienia;
  • kurs wymiany funta minimum 1 GBP/5 PLN;
  • żadnych opłat wstępnych przy rekrutacji;
  • dodatkowo deputat w postaci produktów firmowych, maksymalnie 3 kg miesięcznie;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „produkcja czekolady Luton 02/2019”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-na-produkcji-czekolady-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-luton/

Nr ogł.: 5825c6edec90749e

1 odpowiedź aby “Anglia praca od zaraz dla par bez znajomości języka na produkcji czekolady Luton”

  1. Witam czy oferta pracy jest nadal aktualna? Prosze o kontakt. Z gory dziekuje