£ 9,65 - 10,25

Anglia praca bez znajomości języka na produkcji detergentów od zaraz Wolverhampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Wolverhampton
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 listopada 2022 20:45

Fabryka z Wolverhampton szuka od zaraz dyspozycyjnych Polaków do pracy w Anglii. Zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego na produkcji detergentów. Zakwaterowanie darmowe będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Wolverhamtpon.

Wynagrodzenie: 9,65 GBP brutto na godz. dla osób bez znajomości angielskiego albo 10,25 GBP brutto na godz. dla osób z językiem angielskim.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna wykonywana przy linii produkcyjnej detergentów;
  • zadania będą przydzielane elastycznie w zależności od zapotrzebowania.

Wymagania:

  • chęć podjęcia stałej pracy;
  • zaletą będzie doświadczenia w branży produkcyjnej;
  • chęć pracy w systemie na 3 zmiany, a w tym również tzw. nocki;
  • brak uzależnień;
  • mile widziane zgłoszenia od osób, które znają język angielski.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • atrakcyjne warunki socjalne;
  • strój roboczy/ochronny, tylko buty z noskiem we własnym zakresie;
  • darmowe zakwaterowanie przez trzy pierwsze miesiące w dwuosobowych pokojach, a potem pomoc w znalezieniu własnego lokum;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • brak opłat wstępnych od kandydatów.

Aplikacja:

CV, mile widziane w języku angielskim, można kierować na adres e-mail: smartwork.uk@yahoo.com z dopiskiem: produkcja Wolverhampton

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-w-wolverhampton/

Nr ogł.: 8406372894bdb239